q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Проведена позачергова сесія Бердянської районної ради

IMG 20200724 10194165487Відбулася сорок шоста (позачергова) сесія районної ради. Відкрила і вела пленарне засідання голова районної ради Жанна Васильчик.

У роботі сесії взяли участь 24 із 34 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Ірина Півень, представники силових структур, керівники комунальних підприємств і установ району, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, виконкому міської ради, представники ЗМІ.

Під час засідання розглянули важливі питання району.

Основні питання, це внесення зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради на 2020 рік та зміни і доповнення до рішення районної ради від 20.12.2019 № 22 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами та доповненнями), а також до деяких районних Програм.

 

Також, обранці району своїм рішенням затвердили фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Андріївська центральна районна лікарня Бердянської районної ради» на 2020 рік, продовжили термін дії договорів оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району та надали згоду на безоплатну передачу транспортного засобу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району у комунальну власність Андрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

На сесії ухвалено звернення Бердянської районної ради VII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо вжиття всіх необхідних заходів та залучення представників відповідних структур та правоохоронних органів до вирішення питання контролю за обмеженням руху великовагового транспорту дорогами місцевого значення.

Враховуючи широке і детальне обговорення на засіданнях постійних комісій та враховуючи їх рекомендації частину питань з порядку денного були прийнято пакетом за підтримки більшості голосів депутатів.

В результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення, згідно до чинного законодавства.

Під час роботи сесії депутатами були витримані всі карантинні вимоги.

Черговий раз голова районної ради подякувала депутатів за оперативне проведення сесії і злагоджену роботу.

IMG 20200724 1006353655589841