q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Веде прийом Народний депутат України

 30 жовтня 2013 року Народний депутат України від Партії регіонів Олександр Пономарьов провів особистий прийом громадян Бердянського району. На прийомі з народним депутатом працювала заступник голови районної ради Жанна Васильчик. 

Під час прийому до народного обранця звернулися громадяни -мешканці району з особистими та колективними заявами.

 

Так, зокрема, директор Новопетрівської ЗОШ Тетяна Ковбаса підняла питання щодо безкоштовного харчування   дітей 5-7 класів та організації групи продовженого дня для першокласників.

Червонопільський сільський голова Марія Жила звернулася  з проханням посприяти у вирішенні питання щодо внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт", так як є проблема у перевезенні пільгових категорій населення на автобусних приміських маршрутах, протяжність яких перевищує 50 км, і за проїзд в яких пільговики змушені сплачувати повну вартість. 

З проханням допомогти до Олександра Пономарьова звернулися також керівник Комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Бердянської районної ради Олена Перечепа, начальник управління соціального захисту населення Сергій Дехтяр, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Шевлюк.

Наостанок, Луначарський сільський голова Ксенія Божкова запропонувала народному депутату запровадити конкурс серед сільських населених пунктів району на краще облаштування, що, за її переконанням згуртує громаду та підвищить активність кожного мешканця району.