q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань

IMG 20200724 090501В Бердянській районній раді 24.07.2020 року в присутності заступника голови районної ради Миколи Олійника відбулося засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, у проведенні якої взяли участь депутати ради Світлана Ковдря, Нателла Мехеда та Тетяна Новосела. На засідання були запрошені голова Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень, керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак та начальник фінансового відділу райдержадміністрації Ганна Реукова. У зв’язку з відсутністю голови комісії головувати на засіданні було доручено начальнику відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради Сергію Мазурову.

 

Під час засідання розглянуто два питання: «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Бердянського району на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2017 № 3, зі змінами та доповненнями», сутність якого доповів в.о. начальника відділу освіти, культури та молоді БРДА Микола Бондарєв, та «Про внесення змін до районної Програми розвитку надання вторинної медичної допомоги у Бердянському районі на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 27.03.2020 № 1» про яке доповіла директор КНП «Андріївська ЦРЛ БРР» Людмила Пасько.

Всі винесені питання прийняті комісією без зауважень та рекомендовані до розгляду на сорок шостій позачерговій сесії Бердянської районної ради.