q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Спільне засідання постійних комісій районної ради

IMG 20200723 101326263548478У четвер, 23 липня в районній раді відбулося спільне засідання  постійних комісій районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів та з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності і правопорядку.

У засіданні взяли участь голова районної ради Жанна Васильчик, заступник голови ради Микола Олійник, голова Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень та її заступник Сергій  Гаєвський, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Іванова.

 

Під головуванням депутата районної ради Алли Токаревої та депутатів Григорія Линника, Владислава Авсєєвича, Зінаїди Волошкіної, Валерія Латошина, Олега Вороніна, Тетяни Солониної розглянуто Програму розвитку матеріально-технічної бази військової частини А 1451 для підпорядкованої військової частини А 2019 на 2020 рік.

Члени комісії детально розглянули проект Звернення Бердянської районної ради VII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо вжиття всіх необхідних заходів та залучення представників відповідних структур та правоохоронних органів  до вирішення питання контролю за обмеженням руху великовагового транспорту дорогами місцевого значення.

Голова районної ради Жанна Васильчик зауважила, що в даному Зверненні наголошується на необхідності удосконалення українського законодавства в сфері габаритно-вагового контролю великовагових або великогабаритних автотранспортних засобів та модернізації механізмів та алгоритмів дій працівників Національної поліції.

Члени комісії та керівники районe погодилися, що дане Звернення повністю відображає потреби сьогодення у регулюванні процесів, пов’язаних зі збереженням доріг України у належному стані, та базується на Законах України та підзаконних актах.

Проекти рішень, які були розглянуто на спільному засіданні двох профільних комісії, підтримані депутатами та рекомендовані для розгляду на 46 (позачерговій) сесії.