q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Пленарне засідання тридцять п'ятої сесії Бердянської районної ради пройшло чітко і конструктивно

Згідно з розпорядженням голови районної ради відбулося засідання чергової тридцять п'ятої сесії Бердянської районної ради шостого скликання під головуванням Станіслава Фролова.

 У роботі взяли участь помічник народного депутата України Алла Токарєва,  начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники установ і організацій району, засоби масової інформації.

 

Розглянуто 30 питань порядку денного, які детально опрацьовувалися напередодні.

Пленарне засідання розпочалося з визнання повноважень депутата районної ради Ніни Ткаченко, яка отримала найбільше голосів у проміжних виборах по одномандатному мажоритарному округу №18. 

З основного питання "Про виконання Програми соціально - економічного розвитку Бердянського району на 2013 рік, за підсумками роботи в першому півріччі" виступила заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова. Депутати заслухали начальника управління фінансів  райдержадміністрації Наталію Бочкову про зміни, які вносяться до районного бюджету Бердянського району на 2013 рік, обговорили виконання ряду програм, а також розглянули питання комунальної власності.

Наприкінці засідання голова постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності і етики,   місцевого самоврядування, законності та правопорядку Юрій Клименко доповів з питання щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Бердянського району» заслуженому педагогу Ковтуну Олександру Васильовичу (посмертно).

Пленарне засідання, в якому взяли участь 31 із 48 депутатів, пройшло чітко і конструктивно, були прийняті рішення з усіх питань порядку денного.