q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Проект ПРООН та Робоча група з безпеки та соціальної згуртованості

IMG 20200626 101829Чергове засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості провела голова робочої групи, голова районної ради – Жанна Васильчик. Планове засідання відбулось в режимі zoom – конференції. Участь у конференції прийняли: голова райдержадміністрації Ірина Півень, координатор проекту ПРООН Олексій Скворцов та активні члени робочої групи.

Основні питання що були заплановані для розгляду – це:

-Звіти щодо реалізації громадськими організаціями проектних ініціатив в грандових проектах;

-Напрямки роботи Робочої групи у II півріччі 2020 року;

-Звіти тренерів «Школи громадської активності задля безпеки та згуртованості громад».

 

Олена Жигула – голова ГО «Новопетрівська хвиля» розповіла про відбір ініціативи «Електровелосипеди для соціальних працівників та волонтерів» в Новопетрівській сільській раді, а Володимир Сенченко – начальник відділу інфраструктури райдержадміністрації – розповів про впровадження проекту на території села Миколаївка Берестівської ОТГ.

Запитання щодо причин невідбору проектної ініціативи «Безпечна школа» від Дмитрівської ГО «Батьки за майбутнє» підняла Дмитрівський сільський голова Любов Кісь. Куратор проекту повідомив про наявну можливість додаткового відбору проектних заявок у другому півріччі 2020 року, після визначення фінансових залишків по проекту серед проектів, які зайняли третє / четверте місця в рейтингу конкурсного відбору.

Вкрай потрібну інформацію про роботу Проекту ПРООН у другому півріччі 2020 року надав куратор проекту Олексій Скворцов, який висловив подяку за співпрацю усім членам Робочої групи Бердянського району.

Цікаво та оперативно пройшло заслуховування звітів тренерів, які проходять навчання у Школі громадської активності задля безпеки та згуртованості громад. Тренери – Тетяна Іванова – керуюча справами районної ради, Марина Завгородня – учасниця проекту, Світлана Пэйчева – директорка районного центру соціальної служби сім`ї та молоді звітували про вже здійснені виїзди та зустрічі з активними жителями району, про підготовлені плани роботи груп.

Активними та зацікавленими в навчанні проявили себе жителі Дмитрівської та Андріївської громад. Особлива подяка в роботі була висловлена представникам Долинської громади за відкритість та розуміння важливості процесу навчання для упровадження місцевих ініціатив. Велика надія тренерів направлена на співпрацю з представниками молоді, бізнесу та соціальної сфери для підготовки спільних та індивідуальних проектних ініціатив. Про необхідність співпраці усіх трьох територіальних громад з районними тренерами наголосила і селищний голова Наталя Кагадій. До роботи в групах долучається Анастасія Іванова – головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради. Для жителів Андрівської ОТГ основні он – лайн зустрічі заплановано з 30 червня.

Головуюча на конференції – Жанна Васильчик подякувала усім присутнім за активність та професіоналізм в роботі Робочої групи та означила, що сподівається на подальшу плідну співпрацю.

IMG 20200626 101726