q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Обговорили актуальні питання сьогодення

IMG 20200626 093203Чергову нараду по аналізу виконання плану по доходах 26 червня провела голова районної ради Жанна Васильчик.

В обговоренні питань взяли участь Андріївський селищний голова Наталя Кагадій, Долинський сільський голова Віталій Пелешко, Дмитрівський сільський голова Любов Кісь, заступник Андрівського сільського голови Олександр Георгінов. Під час наради було проаналізовано стан забезпечення наповнення дохідної частини районного бюджету у І півріччі 2020 року, організації діяльності щодо оподаткування, повної і своєчасної сплати платежів до бюджету комунальними установами районної ради.

 

Жанна Васильчик проаналізувала стан наповнення бюджету по кожній раді, акцентувавши увагу на причинах недовиконання бюджету Дмитрівської сільської ради (86,18%). Голови місцевих рад району також обговорили питання, що на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби  COVID-19, було відтерміновано плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) до 30 червня 2020 року. Голови місцевих ради по черзі надали свої бачення, щодо стану і можливості термінових дій по виконанню бюджету за червень.

Жваво було обговорено питання ролі органів місцевого самоврядування по впровадженню на території району проекту НУШ (Нова українська школа), а також зосереджено увагу на підготовці шкіл до нового навчального року і контролю за здійсненням заходів влади на місцях.

Учасники наради також обговорили питання пошуку додаткових джерел надходжень до місцевих бюджетів Бердянського району. Голова районної ради звернулася з проханням до керівників територій – вишукати шляхи підвищення податку на нерухоме майно та єдиного податку, попрацювати з орендарями – боржниками земельних ділянок щодо своєчасної сплати податку на землю.