q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Продовжується навчання ініціативних груп зацікавлених в розвитку своїх територіальних громад

slide-0На території Бердянського району продовжується навчання ініціативних груп зацікавлених в розвитку своїх територіальних громад. Активісти пройдуть навчання за Програмою «Школа громадської активності задля безпеки та згуртованості громад».

Голова робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості, голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик висловила задоволення у зацікавленості активних жителів територіальних громад навчатися за Програмою ООН, тому тренери від районної робочої групи Тетяна Іванова – керуюча справами виконавчого апарату Бердянської районної ради, Марина Завгородня, помічник тренерів Анастасія Іванова – головного спеціаліста відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату Бердянської районної ради провели ознайомлюючи зустрічі з активістами ініціативних груп в селі Долинське та селищі Андріївка.

 

В заході, який відбувся на території Долинської громади, прийняли участь секретар Долинської сільської ради Світлана Гнаток, працівники агрофірми «Долинське», директор Шевченківського будинку культури, представники місцевого відділення «Укрпошта».

unnamed 423245

Андріївська селищна рада зібрала на своїй території значну кількість активних громадян, які зацікавлені у проходженні навчання, а саме: голова Андріївської селищної ради Наталя Кагадій, директор КП «Андріївське ЖПГ» Юрій Мігуля, представники Андріївського будинку культури, працівники Андріївської СРШ І-ІІІ ст.

unnamed 254688676

В процесі обговорення активні жителі територій обмінювались ідеями та виявили зацікавленість щодо майбутнього навчання, а також обмінювались досвідом стосовно написання майбутніх проектів.

Учасники навчання на основі отриманих знань за супервізійної підтримки тренерів Програми здійснять у своїх громадах діяльність з генерації ідей, висунення міні-ініціатив та складання проектних заявок у сфері громадської безпеки та згуртованості.

Програму «Школа громадської активності задля безпеки та згуртованості громад» підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

unnamed 6654