q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Заключна конференція на тему «Насильство в сім`ї»

IMG 20200624 0959082554У рамках співпраці Бердянської районної ради та громадської організації «Жінка майбутнього» 24 червня 2020 року була проведена заключна конференція на тему «Насильство в сім`ї». Теплою зустріччю в кабінеті голови Бердянської районної ради завершено впровадження заходу «Соціально – психологічна підтримка жінок Бердянщини 19”. Всі присутні приймали активну участь в обговоренні нагальних питань та ділились враженнями від усіх чотирьох проведених днів навчання.

На зустрічі були присутні фахівці та соціальні робітники Комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Бердянської районної ради, Берестівської, Осипенківської та Андрівської ОТГ.

 Від імені голови Бердянської районної ради Жанни Васильчик за активну участь в проекті «Мережування робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості та підтримки її діяльності» нагороджені представники районного територіального центру, а саме:

- Канцедал О.Г. – соціальний робітник с.Червоне Поле;

- Харченко О.А. – соціальний робітник с.Трояни;

- Запорожець В.В. – соціальний робітник с. Андрівка;

- Чернишова Н.І. – соціальний робітник с.Осипенко;

- Лось О.В. – соціальний робітник с.Берестове,

подяки яким вручив заступник голови Бердянської районної ради Микола Олійник.

За професійне проведення навчань подякою голови Бердянської районної ради відзначено члена правління ГО «Жінка майбутнього» Ганну Тартинських.

IMG 860432326565IMG 8593256987IMG 859136547