q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Розпочато заходи з навчання ініціативних груп зацікавлених в розвитку територіальної громади

кккЗ 23 червня розпочато заходи по впровадженню на території Бердянського району з навчання ініціативних груп зацікавлених в розвитку територіальної громади. Активісти пройдуть навчання за Програмою «Школа громадської активності задля безпеки та згуртованості громад».

В приміщені Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла зустріч з активістами Дмитрівської території. В заході прийняли участь представники від громади, а саме: керівник громадської організації, активні вчителі навчально-учбового закладу з директором школи Мариною Гуріною, представники сільської ради - голова сільської ради Любов Кісь та спеціаліст Наталя Черепахіна.

 

Захід проводився за ініціативою голови робочої групи, голови Бердянської районної ради Жанни Васильчик, яка підтримала роботу тренерів від районної робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Тетяни Іванової – керуючої справами виконавчого апарату Бердянської районної ради, Марини Завгородньої, помічника тренерів Анастасії Іванової – головного спеціаліста відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату Бердянської районної ради та їх пропозицію працювати з активістами Бердянського району.

Завдяки реалізації Програми «Школа громадської активності задля безпеки та згуртованості громад» її учасники підвищать свою обізнаність у питаннях проведення тренінгів, висунення та реалізації громадських ініціатив, управління проектами у сфері громадської безпеки та згуртованості, громади оптимізації командної роботи, гендерної рівності.

Завдання Програми реалізується в межах Програми ООН із відновлення і розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

36451873591