q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання Координаційної ради

9 жовтня поточного року на території Берестівської сільської ради голова районної ради Станіслав Фролов провів чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. 

Заступник начальника Бердянської ОДПІ Скоробогатова Олена проаналізувала низку питань, які стосуються оподаткування операцій із безоплатної передачі об'єктів основних засобів до комунальної власності сіл, селища Бердянського району. Також обговорено питання Методики розрахунку податку з доходу власника земельного паю, який обробляє його самостійно та ін. 

Під час засідання Берестівським сільським головою Наталією Кушнір запропоновано організувати робочу нараду з запрошенням податківців, сільських голів, землевпорядників та бухгалтерів селищної, сільських рад та обговорити докладніше ці та інші питання. 

На нараді також заслухали інформацію про обмеження роботи селищного, сільських відділень поштового зв'язку на території Бердянського району, з якою ознайомив начальник Бердянського центру поштового зв'язку Микола Стовбун.