q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Нарада з керівниками закладів освіти

IMG 20200519 101703 1За ініціативи комунальної установи «Районний методичний кабінет» Бердянської районної ради 19 травня 2020 року відбулася онлайн нарада керівників закладів загальної середньої освіти району. У засіданні взяли участь голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик, виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Микола Бондарєв, завідувач комунальної установи «Районний методичний кабінет» Бердянської районної ради Лариса Смикалова та методисти комунальної установи.

 

На нараді було розглянуто актуальні питання сьогодення освітян району: про нормативну базу щодо організованого закінчення 2019-2020 навчального року та звітування керівників закладів освіти у 2020 році, про специфіку організації роботи мовних таборів, про порядок переведення учнів до наступного класу, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, про участь педагогів та батьківської громадськості у проєкті «Сприяння гендерної рівності та попередження гендерно-зумовленого насильства».

Голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик звернула увагу на те, що при звітуванні керівникам закладів освіти необхідно дотримуватися принципу дитиноцентризму, як основної складової Нової української школи, який максимально враховує права дитини, її здібності та інтереси.

Також Жанна Олександрівна наголосила на актуальності теми проєкту та відзначила, що участь у ньому сприятиме гендерній рівності, формуванню позитивного образу відповідального тата і його ролі у вихованні дитини.    

Інформацію про роботу педагогів району щодо підготовки учнів для участі в конкурсах різних напрямків взято до уваги адміністраціями шкіл для подальшого керівництва в роботі.

IMG 20200519 101722 3 IMG 20200519 104035 2