q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Нарада за участі голови Бердянської районної ради

IMG 20200518 14060618 травня 2020 року відбулася чергова нарада за участі голови Бердянської районної ради Жанни Васильчик, заступника голови Бердянської районної ради Миколи Олійника, керуючої справами виконавчого апарату ради Тетяни Іванової, завідувача комунальної установи «Районний методичний кабінет» Бердянської районної ради Лариси Смикалової та методиста комунальної установи Маргарити Чорної.

На нараді було розглянуто питання щодо можливостей залучення педагогів та батьківської громадськості Бердянського району до проєкту «Сприяння гендерній рівності та попередженню гендерно-зумовленого насильства через формування довірливих відносин з дітьми та гендерно-чутливої поведінки татів в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19», який реалізується Громадською організацією «Донбас ініціатива «Міст» спільно з Запорізьким обласним благодійним фондом «Посмішка дитини». Цей проєкт проводиться за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудову миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

 

У рамках проєкту передбачено:

- проведення вебінарів «Тато-школа», учасники, що завершать 4 модулі Тато-школи, отримають заохочувальні призи;

-конкурс відео «Супертатоможе», де переможці також отримають призи;

-буде проведена інформаційна кампанія, яка сприятиме зменшенню стигми щодо розподілу на «чоловічу» та «жіночу» роботу, сприятиме гендерній рівності та формуванню позитивного образу відповідального образу відповідального тата.

Голова районної ради Жанна Васильчик наголосила на актуальності теми  гендерної рівності та організації участі в зазначеному проєкті.

Учасниками наради було розроблено поетапний план дій щодо реалізації проєкту, виконання якого покладено на комунальну установу «Районний методичний кабінет». Рішення наради взято під контроль.