q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Без сім'ї немає щастя, без неї немає й щирої любові!

IMG-8c630c8719f807347145b3fe1ed76e9b-V15 травня весь світ відзначив Міжнародний день сім'ї - свято, любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин.

Саме сім’я завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Саме тут дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до рідних та близьких, до своєї Батьківщини.

Саме в цей день голова районної ради Жанна Васильчик, заступник голови районної ради Микола Олійник, староста Новопетрівського старостату Людмила Ситник запросили до старостату родину Юрія і Галини Дранко, які виховують п’ятьох дітей. Представники районної і місцевої влади побажали родині, щоб затишок, спокій, любов, достаток, взаємоповага та взаєморозуміння і на далі панували в сім’ї!

 

За вагомий особистий внесок у виховання дітей, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвиток їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей родині Дранко була вручена Подяка голови районної ради. Вітаючи батьків, голова ради відзначила, що коли є тепла мамина посмішка, надійне батькове плече, добра порада брата, підтримка сестри, веселий сміх дітей і сповнений любові погляд чоловіка чи дружини – це найбільше щастя…

А якщо сім'я велика, то й щастя - більше. І мати велику сім'ю - по-своєму подвиг. Тому, у своєму вітальному слові заступник голови районної ради Микола Олійник пригадав родовід цієї родини - бабусю Марію, яка народила і виховала десятьох дітей.

В цій родині батьки дуже пишаються своїми дітьми, бо старша дочка Марія є прикладом для менших. Вона з відзнакою закінчила Новопетрівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, далі був з відзнакою КЗ «Бердянський медичний коледж». У 2017 – Харківський національний університет, а далі - з відзнакою магістратура Національного технічного університету за спеціальністю інженерна екологія. З січня 2019 року Марія працює в Українському науково-дослідному інституті кабельної промисловості інженером-хіміком.

Друга дочка Людмила не відставала за старшою сестрою і закінчила у 2014 році Новопетрівську ЗОШ І-ІІІ ступенів з золотою медаллю та вступила до Харківського національного університету внутрішніх справ, який з відзнакою закінчила у 2018 році, а потім працювала слідчим в Бердянському відділі поліції. В цьому році вступила до магістратури цього ж університету, де навчається по теперішній час.

Їх сестра Галина, по закінченню Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, також вступила до КЗ «Бердянський медичний коледж», але з 2017 року перебуває на військовій службі військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де навчається по теперішній час.

Старший з братів Юрій-Святослав, не став зраджувати «традиціям родини», а також за сестрами після закінчення школи вступив до КЗ «Бердянський медичний коледж», де і навчається по теперішній час.

А самий наймолодший – Богдан-Юліан – учень третього класу все тієї ж Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Голова родини Юрій Дмитрович, подякував присутніх за теплі слова-привітання і сказав, що в їх сім’ї, як і в будь-якій іншій, є свої труднощі, які всі разом поступово долаємо. Також батько родини згадав добрим словом і сільгосппідприємців району Леоніда Калюжного і Володимира Саєнка (нині покійного) за допомогу сім’ї у важкі часи.

Також цього ж дня приймала привітання і Валентина Трусова – мати, яка самотужки виховує п’ятьох дітей. Голова ради зазначила, що кожна мати віддає дитині всю мудрість своєї душі, тепло свого серця, своє здоров’я, а багатодітна матір ділить це все на рівні часточки: п’ять, шість, сім, вісім…і тому вона як ґудзик – на ній все тримається.

Валентина Трусова подякувала всіх за привітання, поділилась своїми надбаннями і проблемами, які вона надає материнські поради дітям для вирішення власних проблем і як їх заохочує.

Родина — це опора та надія  для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Цього дня Андріївській селищний голова Наталя Кагадій у співпраці з Української церквою християн віри Євангельської пастером Петром Приходько (смт Андріївка) привітали із святом 20 сімей, в яких виховуються діти-інваліди, і вручили подарунки. Батьки та діти щиро дякували за увагу і підтримку.

Мати міцну, дружну сім’ю у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, жінки-матері, любов до дітей — ці сімейні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

Тож бажаємо кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння.

Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!IMG-d8005f289936c11d172bbfb343867ab2-V