q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Нове видання в районі

IMG-e16b318184e307cdb20c55a8099eb357-V15 травня керівництво Бердянської районної ради та виконавчий апарат зустрічали професійного журналіста, письменника, члена Національної спілки журналістів Віктора Семеновського. Черговим приводом для зустрічі стала презентація третього тому вибраних творів «Болить мені Азове, і ятрить…» присвяченого назрілим проблемам екології моря Азовського.

Як зізнався сам автор, ця книга є йому дуже близькою, адже написана з власного життєвого та професійного досвіду. Спонукало до її написання подальша доля сивого Азова, кому цікаві таємниці й загадки моря, хто любить риболовлю.

 

Автор виношував задум про написання книги вже давно, а здійснитися йому вдалося тільки через три роки.

Віктор Семеновський засвідчив, що три роки тому серйозними проблемами порятунку Азовського моря у Північному Приазов'ї займались тільки народні депутати Олександр Пономарьов і Сергій Валентиров, а зарибненням – генеральний директор ТОВ РП «Бриз» Сергій Матвєєв, за що їм велика шана і подяка. На перших сторінках книги він розмістив історичний факт-фотографію з представниками народної влади під час знаменної події випуску 25 тисяч мальків осетра, вирощених на Бердянському осетровому заводі ТОВ РП «Бриз».

Також на перших сторінках, автор щиро подякував депутатам районної ради-меценатам за допомогу у видавництві чергового екземпляра, зокрема це голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик, Почесний громадянин Бердянського району, голова Ф/г «Дубовик Є.І.» Євгеній Дубовик, вчитель вищої категорії Миколаївської ЗОШ Берестівської об’єднаної територіальної громади, «Відмінник народної освіти» Сергій Кеда, керівники Ф/г «Марія» Григорій Линник і Ф/г «Леся» Микола Ліщук, директор ПП «Войніков і Ко » Іван Манойленко та багато інших небайдужих людей.

У мешканців Бердянщини з’явилось ще більше можливостей дізнатись про історію рідного краю, зайвий раз посміхнутись, читаючи гуморески та нагода приготувати смачну рибу за цікавими рецептами.

Чудово оформлене видання займе гідне місце в бібліотечних фондах району і знайде своїх вдячних читачів.


IMG 20200515 081715IMG 20200515 081146