q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Молодіжна рада

26 вересня відбулося чергове засідання Бердянської районної молодіжної ради.

 

 

 

 

 

У засіданні прийняв участь голова районної ради Станіслав Фролов. Членами молодіжної ради розглянуто питання:  1. Про соціальні ініціативи Президента України. 2. Іміджеві характеристики політиків, як спосіб маніпулювання думкою виборців. 3. Про проблеми запобігання поширенню серед молоді алкоголізму, паління, наркоманії. 4. Про проблеми та перспективи молодіжного житлового кредитування.  

З першого питання порядку денного виступила заступник голови районної ради Жанна Васильчик. Вона зазначила, що, недивлячись на світову кризу, у якій Україна не є винятком, для найбільш незахищеної категорії громадян йде підвищення та забезпечення надання державних соціальних гарантій,  пенсій і головне - реформування усіх галузей. 

Не менш цікаве питання висвітила член молодіжної ради Наталя Криворучко.  Вона розповіла про іміджеві характристики політиків, для того, щоб  кожен  виборець  правильно оцінював та обирав їх, адже саме політик є обличчям будь-якої країни.

Особливу увагу члени молодіжної ради приділи питанню  наркоманії та алкоголізму серед молоді району. Голова ради особисто звернувся до заступника начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей Євгена Білоусова з проханням приділити максимум уваги виявленню й розповсюдженню наркотичних засобів на селі та частіше проводити бесіди з учнями шкіл та вищих навчальних закладів.

Начальник відділу архітектури та містобудування РДА Лариса Мовчан доповіла, що у районі діє обласна програма "Сільське подвір"я", яку реалізує Запорізький обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Програма надає пільгові кредити для молодих сімей.

У засіданні молодіжної ради прийняли участь помічник народного депутата України Олександра Пономарьова Алла Токарєва, депутати районної ради Владислав Авсєєвич та Микола Олійник, сільські голови, спеціалісти по роботі з молоддю селищної, сільських рад, фахівці із соціальної роботи Центру соціальних служб РДА.