q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


До уваги відвідувачів адміністративної будівлі районної ради

здание советаЗгідно рішення постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою попередження розповсюдження нової короновірусної інфекції (COVID- 19) на території Бердянського району з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, скасовано і максимально переведено в режим телефонних конференцій усі наради, заходи та засідання колегіальних та дорадчих органів (зокрема обговорення питань тощо) за винятком виключних випадків. До таких випадків відноситься, як приклад, проведення постійної комісії з питань ТЕБ та НС, засідань постійних комісій районної ради, пленарних засідань районної ради, перебування на яких дозволяється тільки членам комісії та депутатам районної ради з дотриманням відповідних рекомендацій.

Нагадуємо, що скасовано до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян керівництва районної ради та її відділів.

У разі потреби вирішити питання просимо мешканців звертатися письмово електронною поштою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або телефонувати 4-73-11 або 3-55-00 (зі стаціонарного), (06153) 4-73-11 або 3-55-00 (з мобільного).

Також на період карантину призупинено прийом заяв на матеріальну допомогу.

Додамо, що у будівлі посилені дезінфекційні заходи в місцях загального користування, проводиться провітрювання службових приміщень.

Виконавчий апарат просить з розумінням поставитись до ситуації та всім відповідально виконувати карантинні заходи.