q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Робоча нарада у голови районної ради

АндровкаТермінова робоча нарада у голови Бердянської районної ради відбулась 17 березня. До керівниці району Жанни Васильчик, про допомогу в отриманні дозволу на перерахування з дохідних рахунків Новотроїцької сільської ради на рахунки Андрівської сільської ради, звернувся голова Андрівської об’єднаної територіальної громади Анатолій Узунов.

 

Неможливість використання майже 400 тисяч гривень – залишки на рахунках Новотроїцької сільської ради, дестабілізує роботу об’єднаної громади в частині фінансування соціальних закладів (дитячий садочок, школи, амбулаторії) та здійснювати оплату комунальних послуг, використаних цими закладами.

Для вирішення озвучених питань та допомогу у підготовці листа до Міністерства фінансів України, Жанна Васильчик особисто звернулась до начальника департаменту фінансів Запорізької облдержадміністрації Сергія Медвідя. Голова ради спільно з депутатом районної ради, головою постійної депутатської комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово – комунального господарства Світланою Чуб, головою Андрівської громади Анатолієм Узуновим, начальником фінансового відділу Бердянської райдержадміністрації Ганною Реуковою та керуючою справами районної ради Тетяною Івановою обговорили особливості термінового та необхідного листа до департаменту фінансів Запорізької обласної державної адміністрації.

Додатково на нараді було розглянуто питання щодо фінансового забезпечення хворих препаратами інсулінів на другий квартал поточного року. Жанна Васильчик запропонувала підготувати місячні персоніфіковані розрахунки фінансових потреб для придбання ліків інсуліно – залежним хворим у відповідності до їх територіального місця проживання.