q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Координаційна рада при голові районної ради

IMG-28989ab59a88674ffcba9e353b942682-V13 березня в актовому залі Бердянської районної ради відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради Жанни Васильчик.

Під час засідання про стан оповіщення та виклик до Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату військовозобов’язаних та призовників доповів Андрій Мазін – військовий комісар Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник.

Начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова закликала присутніх сільських голів своєчасно подавати відповідні акти звірок для своєчасного нарахування оплати земельного податку фізичним особам та нагадала про обов’язкове декларування доходів громадян.

Про захист прав дітей в умовах децентралізації проінформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Садовська, яка повідомила, що наразі діє реформа деінституалізації (розрахована до 2027 року). Ця реформа передбачає поступове закриття інтернатів. Одним з пріоритетів на 2020 рік є виховання дітей в патронатних сім’ях.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Дехтяр озвучив актуальні питання соціального захисту населення у 2020 році. Це насамперед створення Центру надання соціальних послуг в ОТГ; організація роботи з проведення реєстрації колективних договорів в ОТГ; про порядок прийому та реєстрації заяв і документів для призначення усіх видів соціальної допомоги та ін. Також доповідач прозвітував про проведену роботу в 2019 році в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) БРР.

До Дня Великої Перемоги членам Координаційної ради директор ДП «Бердянське лісове господарство» Сергій Мілько надав свої пропозиції, зокрема школам району запропоновано безкоштовно висадити по 200 саджанців.

Про проведену роботу в комунальних установах районної ради в 2019 році прозвітували директор КНП «АЦРЛ БРР» Людмила Пасько, завідувач КУ «Районний методичний кабінет» Лариса Смикалова, завідувач КУ «Об’єднаний Трудовий архів» Наталія Дробаха.

Начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради Сегій Мазуров нагадав членам Координаційної ради про те, що до 01 квітня 2020 року необхідно на сайті НАЗК подати щорічну декларацію за 2019 рік.

Заступник голови Бердянської районної державної адміністрації, заступник голови робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Ніна Борщова донесла до відома присутніх, що в Бердянському районі впроваджуються проекти районної робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Насамперед цереалізація за участю представників Запорізького обласного фонду «Посмішка дитини» спільного проєкту «Життя без насильства».

Голова товариства Червоного хреста України Бердянської міськрайонної організації Інна Тихомирова презентувала проект «Школа безпеки», за яким пропонується зробити виїзні навчання в громади та амбулаторії району. Проект охоплює одиноких громадян, соціально-незахищених та ін.

Начальник відділу інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації Володимир Сенченко надав членам Координаційної ради роз’яснення щодо участі в проекті «Створення єдиного безпекового простору в Бердянському районі шляхом організації системи оповіщення та навчання сільського населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій»., в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів.

Голова районної ради Жанна Васильчик закликала присутніх голів ОТГ, селищного та сільських голів залучатися до запропонованих проектів.

За результатами Координаційної ради головою ради надані відповідні доручення щодо піднятих питань.

IMG-b90a66e8ad9b8bc2793f1ada037d33d3-V IMG-472c37227976e4771f57d7201be3f958-VIMG-6f45fe17f12b8efdb943ff9333460a1c-V