q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

ДСНС 10.03В актовому залі районної ради 11 березня відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні заслухано звіт про роботу районної комісії з питань ТЕБ та НС в 2019 році та погоджено план роботи на 2020 рік., також члени комісії були ознайомлені з результатами технічної інвентаризації захисних споруд.

Про стан пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей та про забезпечення безпеки населення на водних об’єктах району доповів заступник начальника Бердянського МУ ГУ ДСНСУкраїни у Запорізькій області Лінник Д.Д.

Жваве обговорення викликало зауваження щодо подачі приписів до суду за невиконання протипожежних заходів на шести об’єктах району, у тому числі три з яких розташовані в об’єднаних територіальних громадах.

Дмитрівський сільський голова Любов Кісь наголосила про фактично виконані протипожежні заходи, які проводяться для усунення зауважень визначених в приписах ДСНС.

Про організацію заходів із запобігання поширенню коронавірусу на території Бердянського району доповіли директор КНП «АЦРЛ БРР» Людмила Пасько та завідувач ВП «Бердянський міськрайонний відділ» ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександра Кікарош.

Крім цього, Людмила Пасько проінформувала присутніх про заходи щодо діагностування та лікування короновірусу.