q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Голова Бердянської районної ради взяла участь в робочій нараді

нарадаГолова Бердянської районної ради Жанна Васильчик 10 березня взяла участь в нараді з питань забезпечення сталої життєдіяльності новоствореної Андрівської сільської ОТГ.

 

В зустрічі взяли участь - начальник Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, начальник міськрайонного управління Держказначейства Світлана Микула, керуюча справами райради Тетяна Іванова, Андрівський сільський голова ОТГ Анатолій Узунов та головний бухгалтер Андрівської СОТГ.

У зв’язку з тим, що зазначена громада після об`єднання не перейшла на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом, утримання закладів бюджетної сфери, які працюють на території Андрівської і Новотроїцької сільських рад, на сьогоднішній день повністю здійснюється за рахунок Державної субвенції та з районного бюджету. Так, на 2020 рік на загальноосвітні заклади ОТГ заплановано витрати у сумі – 14375,4 тис.грн (у тому числі за рахунок освітньої субвенції – 10610,4 тис.грн (73,9%)), на заклади дошкільної освіти - 2068,5 тис.грн. На утримання закладів культури і охорони здоров'я - 708,2 тис. грн і 30,4 тис. грн відповідно.

Крім цього, з районного бюджету здійснюється компенсація пільгового перевезення мешканців Андрівської та Новотроїцької сільрад - 20,4 тис.грн, проводяться виплати особам, які надають соціальні послуги - 29,4 тис.грн, утримується штат соціальних працівників - 14,9 тис.грн.

Отже, в цілому, для забезпечення нормального функціонування у 2020 році закладів бюджетної сфери Андрівської СОТГ заплановано витратити 17247,2 тис.грн (у тому числі за рахунок освітньої субвенції 10610,4 тис.грн. (61,5%)), з них 6636,8 тис.грн (38,5%) – кошти районного бюджету.

Голова громади Анатолій Узунов вкотре звернувся до спеціалістів профільних служб та структур району за законодавчо – можливою допомогою у вирішенні проблемних питань юридично-правового та фінансово-господарського характеру, на які отримав роз’яснення.

Заслухавши усіх присутніх, голова районної ради Жанна Васильчик наголосила на обов’язковій необхідності щодо обрахування дефіциту фінансових коштів для нормального функціонування закладів соціальної сфери новоствореної районної громади та запропонувала опрацювати дане питання головному бухгалтеру ОТГ спільно з відділом фінансів райдержадміністрації та за результатами роботи підготувати відповідне звернення на постійну комісію районної ради з питань бюджету.