q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулася сесія Дмитрівської сільської ради

IMG 20200204 140454 1 104 лютого відбулася сесія Дмитрівської сільської ради. На засіданні сесії були присутні десять депутатів із чотирнадцяти обраних. Сесія відбулася під керівництвом сільського голови Дмитрівської сільської ради Любов Кісь. На позачергове засідання сесії завітала і голова районної ради Жанна Васильчик.

 

Серед основних питань порядку денного пленарного засідання розглянуто питання про внесення змін та доповнень до рішення Дмитрівської сільської ради № 1 від 19.12.2019 року, а саме: програми соціально економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади Дмитрівської сільської ради на 2020 рік та програми реформування і розвитку житлово – комунального господарства сільської ради на 2016 – 2020 роки.

Нагальна потреба в проведенні сесії виникла із приводу виконання припису інспекторів Державної Служби Надзвичайних ситуацій щодо усунення порушень протипожежної безпеки в Дмитрівському дитячому садочку та школі.

Під час обговорення питань порядку денного сесії Жанна Васильчик роз’яснила депутатам сільської ради і про важливість співфінансування заходу придбання телемедичного обладнання для Дмитрівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Місцевими депутатами також розглянуто та прийнято рішення про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік, земельні та майнові питання, інше.

За результатами конструктивних обговорень прийнято виважені та необхідні для розвитку території рішення.

IMG 20200204 140525 1