q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Продовжується медична рефома

03.02.2020Бердянська районна рада спільно з Бердянською райдержадміністрацією продовжують вирішувати проблемні питання мешканців Бердянського району в галузі медицини.

Так, 03.02.2020 року керівником району – Жанною Васильчик спільно з директором КНП «Андріївська центральна районна лікарня Бердянської районної ради» Людмилою Пасько проведено засідання, на якому обговорювались нагальні проблеми реформування центрального районного медичного закладу.

 

Присутня на засіданні керуюча справами районної ради Тетяна Іванова повідомила про стурбованість голів місцевих рад змінами в системі надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю та їх транспортуванні на гемодіалізну процедуру через відсутність місцевих медичних програм та неможливість відшкодування оплати за проїзд автобусами міжміського сполучення. Заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова та начальник фінансового відділу Ганна Реукова запропонували обговорити з районними автобусними перевізниками, головами селищної, сільських рад пропозицію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергія Дехтяря щодо можливого вирішення питання в оплаті за проїзд до спеціалізованих лікарень (Бердянськ, Запоріжжя) на рівні ОТГ, селищної, сільських рад.

Начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності та юридичного забезпечення районної ради Сергій Мазуров повідомив присутнім на засіданні про обов’язкову передачу майна в оперативне управління КНП «Андріївська центральна районна лікарня Бердянської районної ради» у зв’язку з проведеною реорганізацією та відповідно до чинного законодавства України. Про що готується проект відповідного рішення на позачергову сесію районної ради.

На засіданні також заслухувалось клопотання директора районної лікарні Людмили Пасько про нагальну необхідність придбання переносного апарату ультра – звукової діагностики (УЗД). Сучасне медичне обладнання вкрай необхідне для оперативного обстеження мешканців району, швидкого діагностування хвороб та визначеного курсу подальшого терапевтичного лікування хворих. Голова районної ради Жанна Васильчик наголосила присутнім, що усі, хто думає про краще майбутнє жителів району, підтримають ініціативу директора закладу (Пасько Л.І.) та направлять зусилля на придбання необхідного медичного обладнання, адже підвищення матеріально-технічної бази закладу охорони здоров’я вторинної ланки – це особиста відповідальність кожного депутата, фермера, підприємця та небайдужого жителя території. Тільки працюючи разом можливі позитивні зміни для здорового життя наших людей.

На засіданні голова районної ради піднімала ряд питань, які стосуються подальшої роботи екстреної (швидкої) медичної допомоги в районі, через реорганізацію відповідної служби на обласному рівні. Зокрема, співпраця за договорами позички рухомого (нерухомого) майна та стан оплати за комунальні послуги, оскільки сьогодні для працівників екстреної (швидкої) допомоги запропоновано достойніші умови базового розміщення в основній будівлі центральної районної лікарні.