q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Участь району в міжнародному проекті «Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VII)»

IMG-6981В п’ятницю, 24 січня, до голови районної ради Жанни Васильчик завітали представники Південно-східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій. Виїзну робочу групу очолював директор пан Василь Буртник. Спеціалісти фонду здійснювали огляд об’єктів, які надані для участі в проекті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VII)». Проект фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк KfW. У робочій зустрічі прийняли участь: керуюча справами районної ради Тетяна Іванова, начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Володимир Сенченко та головний спеціаліст відділу Микола Бондарев.

 

Під час зустрічі обговорювались питання щодо підготовлених на реєстрацію документів необхідних для участі у проекті, проведених техніко – економічних та кошторисних розрахунків.

Керівник району особисто виїхала з представниками регіонального відділення на територію Андріївської селищної ради для огляду об’єкту, а саме: приміщень Андріївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Жанна Васильчик наголосила, що Бердянська районна рада зацікавлена у проведенні ремонтних енергозберігаючих робіт в приміщеннях амбулаторії. Такі роботи стануть першим етапом відновлюваних робіт в низці заходів, які дозволять зробити центр первинної допомоги в Андріївці – сучасним медичним центром, в якому жителі усього району зможуть отримувати високоякісні медичні послуги. Таку перспективу розвитку медицини підтримують і селищний голова Андріївської громади – Наталія Кагадій та директор КНП «Андріївська центральна лікарня БРР» – Людмила Пасько, які також приймали активну участь в огляді приміщень амбулаторії.

Особисту зацікавленість в отриманні професійних рекомендацій щодо участі Андріївської амбулаторії в проекті озвучили головний лікар КНП «БР ЦПМСД»БРР – Віктор Романенко та депутат районної ради, головна медична сестра підприємства – Світлана Ковдря. Вони впевнені що жителі Бердянського району повинні мати сучасну та оновлену амбулаторію, в якій будуть із зацікавленістю будуть працювати кваліфіковані сімейні лікарі та надаватись широкий спектр медичних послуг.