q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Звіт Бердянського районного управління Держпродспоживслужби

124 січня 2020 року голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик взяла участь у засіданні спеціалістів Держпродспоживслужби Бердянського району по підсумкам роботи за 2019 рік. Засідання відбулося під головуванням в.о. начальника Бердянського районного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Дмитра Вєнцева.

 

Під час засідання Дмитро Вєнцев підбив підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Бердянському районі за 2019 рік.

Крім цього присутніми було заслухано інформацію про виконання протиепізоотичних планів та по діагностичним дослідженням за 2019 рік; підведено підсумки роботи Бердянської районної державної лікарні ветеринарної медицини та її фінансово – господарської діяльності, а також відділів, а саме: відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Бердянського управління ГУ ДПСС в Запорізькій області та відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бердянського районного управління за 2019 рік.

Голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик у ході свого виступу повідомила, що районна рада тісно працює з Бердянським районним управлінням Держпродспоживслужби та виявила сподівання щодо подальшої співпраці на благо Бердянського району.

 2