q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Участь активних громад Бердянського району у грантових проектах за програмою ЄС ПРООН

IMG 6966Продовжується участь активних громад Бердянського району у грантових проектах за програмою ЄС ПРООН. Так, планом роботи робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості, заплановано виїзні зустрічі з жителями територій, представниками громадських організацій (ГО), депутатами, підприємцями, представниками органів місцевого самоврядування та усіма зацікавленими щодо обговорення та презентацій актуальних Проектів.

Перша така виїзна зустріч відбулась 17 січня за ініціативою голови районної ради Жанни Васильчик на території Дмитрівської сільської ради.

Зустріч відбулась в приміщенні Дмитрівської загальноосвітньої школи. Активні батьки учнів школи спільно з керівництвом учбового закладу організувались у громадську організацію «Батьки за майбутнє» та презентували проект «Безпечна школа». Проектом передбачено встановлення нової огорожі по усьому периметру школи та облаштування будівлі школи системою відео спостереження. Проект є вкрай необхідним для убезпечення місцезнаходження школярів під час учбового процесу та після нього.

На зустрічі були присутні сільський голова Любов Кісь, керуюча справами районної ради Тетяна Іванова, керівник районного центру соціальної служби для сім`і, дітей та молоді райдержадміністрації Світлана Пейчева, вчителі Дмитрівської школи, голова ГО «Батьки за майбутнє» Катерина Кущ та члени громадської організації, представники охоронної служби «Ірбіс». Презентація та обговорення проекту були конструктивними та позитивними. За впровадження проекту проголосували усі присутні.

Керівник району Жанна Васильчик повідомила присутніх про наступні виїзні зустрічі, які заплановані в Андріївській селищній раді та Осипенківській об’єднанній громаді.

IMG 6967IMG 6968