q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання робочої групи

IMG 20200108 130655Під керівництвом голови районної ради Жанни Васильчик 08 січня відбулась позапланова робоча нарада з питання стану впровадження на території Бердянського району проекту ПРООН в Україні. В нараді прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова, керуюча справами районної ради Тетяна Іванова та директор БР ЦСССДМ Світлана Пейчева, які є представниками Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Бердянського району.

 

Учасниками наради обговорено стан впровадження громадськими організаціями району проектних пропозицій, що погоджені на засіданні Робочої групи, яке відбулось 24 грудні 2019 року в залі засідань районної ради.

IMG 20191224 112316Так, на засіданні Робочої групи 24.12.19 року було заслухано інформацію спеціаліста з соціальної мобілізації ПРООН в Україні Кареліна М.В. щодо перших етапів впровадження проекту ПРООН в Бердянському районі та перших погоджених проектів по району.

Одним з перших проектів, який пройшов конкурсний відбір серед грантових пропозицій визначено проект «Створення єдиного безпекового простору в Бердянському районі шляхом організації системи оповіщення та навчання сільського населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій». Проект було підтримано депутатами Бердянської районної ради та розроблено за кошти районного бюджету. Реалізація проекту впроваджується спільно зі службою надзвичайних ситуацій, про що повідомив заступник начальника Бердянського МРУ ГУ ДСНС України в Запорізькій області Лінник Д.Д.

Члени Робочої групи заслухали звіт начальника Бердянського відділу поліції ГУНП Запорізької області Вашедського В.Л. про стан безпеки на території Бердянського району у 2019 році. Представники поліції виявили зацікавленість та повідомили про співпрацю щодо впровадження на території Андріївської селищної ради проекту «Андріївка – безпечне та комфортне селище», який дозволить впровадити інформаційно-аналітичну автоматизовану систему безпеки селища на основі сучасних засобів відеоспостереження, безпеки, моніторингу, контролю, зв'язку, керування та оперативного реагування на правопорушення чи загрозу мешканцям громади, покращить криміногенну ситуацію в районі.

Жваво та із зацікавленістю пройшли презентації проектів громадських організацій за напрямками громадська безпека та соціальна згуртованість.

Підводячи підсумки засідання Робочої групи, голова районної ради Жанна Васильчик виступила з ініціативою щодо проведення «круглих столів» на територіях громад за участю представників органів місцевого самоврядування, органів влади, поліції, громадських організацій, сільгоспвиробників для формування та підтримки проектних заявок.

Тому на позаплановій робочій нараді прийнято рішення щодо розгляду графіків та місць проведення (локацій) виїзних засідань Робочої групи з метою моніторингу роботи громадських організацій на території району та залучення усіх зацікавлених представників до впровадження проектів. На виїзні засідання планується залучати депутатів територій, представників приватних підприємств, фізичних осіб, фермерських господарств та усіх небайдужих жителів.

Перше виїзне засідання представників Робочої групи заплановано на 17 січня поточного року на території Дмитрівської сільської ради для співпраці з ГО «Батьки за майбутнє» за проектом «Безпечна школа».