q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулася сорок перша сесія Бердянської районної ради сьомого скликання

IMG 20191220 101618У п’ятницю, 20 грудня 2019 року, під головуванням голови районної ради Жанни Васильчик відбулася сорок перша сесія Бердянської районної ради сьомого скликання.

На сесії були присутні 22 депутата районної ради із 34 обраних. Участь у засіданні сесії взяли керівники та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних установ районної ради, представники правоохоронних органів, сільські голови, представники ЗМІ.

 

На початку пленарного засідання голова районної ради Жанна Васильчик та її заступник Микола Олійник, перший заступник голови райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров вручили Почесні грамоти за активну депутатську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування депутатам Бердянської районної ради Олегу Вороніну і Миколі Ліщуку; Почесну грамоту за сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування виконуючому обов’язки головного лікаря КНП «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради Віктору Романенку.

Воронін1541443Ліщук213356586878542Романенко3366958441

Під час проведення сорок першої сесії районної ради депутати  розглянули та прийняли 33 питання порядку денного. Зокрема, затвердили Програму соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2020 рік та розглянули зміни і доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2019 рік, затвердили Програму захисту населення і території Бердянського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2020 рік, затвердили проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт. Андріївка Бердянського району Запорізької області, підтримали зміни і доповнення до Програми розвитку освіти Бердянського району.

Начальник сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Лариса Мовчан проінформувала про хід виконання у 2018-2019 роках Програми «Сільське подвір’я» у Бердянському районі та про виконання Програми створення містобудівного кадастру у Бердянському районі.

Депутати заслухали виконуючого обов’язки головного лікаря КНП «Андріївська центральна районна лікарня БРР» Людмилу Пасько, яка надала інформацію про виконання у І півріччі 2019 року наступних програм, а саме: Програми медикаментозного забезпечення хворих із пересадженими органами, Програми надання хірургічної допомоги мешканцям Бердянського району, Програми «Безпечні пологи» для породіль Бердянського району, Програми соціального захисту дитячого та жіночого населення Бердянського району в галузі безоплатного медичного обслуговування, Програми «Забезпечення лікування хворих на цукровий діабет». Для  покращення медичного обслуговування мешканців району, врахування їх інтересів, прийнято п'ять основних щорічних програми в галузі охорони здоров’я на 2020 рік. Також, було розглянуто та затверджено переведення Людмили Пасько з посади т.в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Андріївська центральна районна лікарня Бердянської районної ради» на посаду головного лікаря зазначеного підприємства. На сесії виконуючий обов’язки головного лікаря КНП «БРЦПМСД» БРР Віктор Романенко доповів про зміни, які вносяться до фінансового плану підприємства на 2019 рік та надав повну інформацію про фінансовий план на 2020 рік.

Районні обранці одноголосно підтримали зміни до районного бюджету на 2019 рік та прийняли районний бюджет на 2020 рік.

Депутатами обговорено ряд майнових питань, зокрема затверджено Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району, які підлягають приватизації у 2020 році; затверджено Положення про порядок передачі в безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району та типового договору безоплатного користування (позички) майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району; затверджено типову форму Контракту з керівником комунального некомерційного підприємства Бердянської районної ради тощо. Підтримано депутатами рішення про подовження та внесення змін до договорів оренди з комунальними установами району, виконавчим комітетом Долинської сільської ради та з фізичними особами. 

Розглянувши всі питання порядку денного, сорок перша сесія районної ради завершила свою роботу.