q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


День Святого Миколая

19Щорічно, 19 грудня, в Україні відзначається День Святого Миколая. Дітям цього дня прийнято класти під подушку солодкі подарунки, а для дорослих День Святого Миколая - це хороша можливість задуматися про життєві і духовні цінності.

 

За доброю традицією, в день Святого Миколая, до дітей Новотроїцького дошкільного навчального закладу (ясла – садок) «Теремок» завітало багато гостей: голова районної ради Жанна Васильчик, депутат Запорізької обласної ради від Бердянського району – Микола Волошин, помічники народного депутата України Пономарьова О.С. – Алла Токарєва та Юрій Люцканов керуюча справами районної ради Тетяна Іванова, сільський голова - Марія Положенцева. Святкові привітання від гостей звучали для усіх дітей і працівників дошкільного закладу та жителів території. Улюблені ласощі та цікаві подарунки радували присутніх дітей Новотроїцької громади.

IMG 6590111IMG 6591222IMG 6589333

Майже 400 подарунків першокласникам усіх шкіл району та дітям соціальної категорії до Дня Святого Миколая вручено від імені народного депутата його помічниками, цікаві іграшки отримали усі дошкільні навчальні заклади району.

Голова Бердянської районної ради привітала дітей та працівників закладу від імені районної ради, районної державної адміністрації та депутатського корпусу. Голова Новотроїцької сільської ради привітала усіх присутніх від імені сільської ради.

Цей день особливо святковий і тому, що за підтримки обласного депутата Миколи Волошина, відповідно до Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради, у Новотроїцькому ДНЗ «Теремок» та Андріївському ДНЗ «Джерельце» обладнано сучасні дитячі сольові кімнати та придбано необхідне устаткування. Такий подарунок допоможе покращувати здоров`я дітей та попереджати вірусні хвороби у зимовий період року. Малята дитячих закладів вкрай задоволені новими, яскравими, цікавими та корисними для здоров`я кімнатами. Зручні крісла, зіркова стеля, сучасна ілюмінація на стінах, музика та телевізор роблять відпочинок в кімнатах цікавим та корисним для здоров`я дітей.

Щирі подяки за поздоровлення та подарунки прозвучали від працівників дошкільних закладів, дітей та їх батьків.