q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулося засідання постійної комісії районної ради

IMG 6655В понеділок, 16 грудня 2019 року, в кабінеті голови районної ради Жанни Васильчик відбулося засідання «постійної депутатської комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства Бердянської районної ради». Крім голови Світлани Чуб, також були присутні і члени даної комісії Едуард Чубар та Володимир Тарак.

 

На засідання комісії були запрошені заступник голови ради Микола Олійник, перший заступник голови БРДА Геннадій Бєлогуров та заступник голови БРДА Ніна Борщова, керуючий справами районної ради Тетяна Іванова, начальник відділу комунальної власності та юридичного забезпечення Сергій Мазуров та головний спеціаліст відділу Анастасія Іванова. Крім представників депутатського корпусу, районної ради та адміністрації участь у роботі комісії взяли в.о. головного лікаря КНП «БРЦПМСД» Віктор Романенко, т.в.о. головного лікаря КНП «Андріївська центральна районна лікарня БРР» Людмила Пасько та завідувач КУ «Районний методичний кабінет» Бердянської районної ради Лариса Смикалова.

Члени постійної комісії  розглянули та погодили для розгляду на пленарному засіданні районної ради майнові питання щодо продовження Договорів оренди, дострокового розірвання Договорів оренди, а також ряд питань які стосуються галузі охорони здоров’я, у тому числі затвердження типової форми Контракту з керівником комунального некомерційного підприємства. Розглянули зміни до фінансового плану на 2019 рік та погодили затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради. Крім того було розглянуто ряд додаткових питань та звернень.