q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

IMG 20191213 1327123135456313 грудня 2019 року, під головуванням заступника голови комісії Павла Лук’яненко, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету. Участь у комісії взяли Микола Ліщук, Роман Молодецький, Сергій Кеда, Микола Закоморний.

В обговоренні питань порядку денного взяли участь голова районної ради Жанна Васильчик та її заступник Микола Олійник, перший заступник райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Іванова та керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак, доповідачі порядку денного та інші.

 

Члени комісії розглянули листи структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району, заслухали інформацію т.в.о. головного лікаря КУ «Андріївська центральна районна лікарня БРР» Людмили Пасько про хід виконання районних програм в галузі медицини та інформацію в.о головного лікаря   КНП «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» БРР Віктора Романенко, який доповів про зміни до фінансового плану підприємства на 2019 рік та надав повну інформацію про фінансовий план на 2020 рік .

Також було розглянуто листи Осипенківської та Берестівської сільських рад ОТГ,  Долинської, Дмитрівської, Андрівської та Новотроїцької сільських рад щодо виділення субвенції районному бюджету на реалізацію заходів в галузі соціальних послуг, галузі освіти та  медицини.

Одноголосно члени бюджетної комісії рекомендували відділу фінансів райдержадміністрації врахувати всі зміни в проекті рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 № 25 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями)» з подальшим розглядом на черговому пленарному засіданні.

Основним питанням порядку денного постало прийняття районного бюджету на 2020 рік. Фінансовий документ готувався заздалегідь, і в ньому враховані пропозиції головних розпорядників коштів. Основні видатки   спрямовано  на захищені статті, фінансування затверджених програм, утримання та розвиток головних галузей району та реалізацію  інших соціальних проектів  тощо.

Загалом депутатами було опрацьовано більше тридцяти питань, серед яких і проекти сесійних рішень.

Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. По завершенню комісії проекти рішень було погоджено та рекомендовано до розгляду на сорок першій сесії районної ради.