q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Працювали профільні комісії районної ради

IMG 20191213 110231 СЕВ районній раді відбулися засідання профільних комісій з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності та з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів.

 

Так, під головуванням заступника голови постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності Ольги Чурилової відбулося засідання профільної комісії, в якому взяли участь депутати Віктор Строкач, Олена Чуприна, Олександр Драгнєв. Депутати заслухали і підтримали з подальшим винесенням на 41 сесію районної ради інформацію про виконання програм «Сільське подвір’я”, створення містобудівного кадастру, детально розглянули Програму соціально-економічного розвитку району на 2020 рік, а також підтримали проект «Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2019 рік» щодо придбання устаткування, обладнання, поточного ремонту інфраструктурних об’єктів в рамках впровадження заходів Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради.

Крім цього, депутати одноголосно підтримали та рекомендували для розгляду на черговій сесії проект рішення Про затвердження Положення про порядок передачі в безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району та типового договору безоплатного користування (позички) майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району.

Також, 13 грудня під головуванням Григорія Линника відбулося засідання комісії з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів, в якому взяли участь депутати комісії – Тетяна Солонина, Сергій Гринько, Валерій Латошин. На порядку денному комісії постало питання щодо незаконної (самовільної) вирубки лісосмуг у Бердянському районі. По ситуації, яка склалася у Бердянському районі, з означеного питання доповіли - головний дільничий ДП «Бердянський лісгосп» Наталія Завальнюк та начальник сектору дільничих офіцерів поліції Сергій Бітюцький, які розповіли про спільну роботу, що ведеться обома структурами. За результатами обговорення депутатами рекомендовано тримати дане питання на контролі.

Крім цього, члени комісії розглянули лист Андріївської селищної ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт. Андріївка Бердянського району Запорізької області» та прийняли висновок - підготувати відповідний проект рішення з подальшим його розглядом на черговій сесії районної ради.

 IMG 20191213 100251 АПК