q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


«Тепло моїх долонь і серця, я Україні рідній віддаю»

23 серпня в селі Луначарське  відбулися районні урочистості з нагоди відзначення 22-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.  Зі святом присутніх привітав голова районної ради Станіслав Фролов та побажав мешканцям Бердянщини міцного здоров’я, віри, щедрої долі, любові, добра та достатку. 

 

Голова районної ради зазначив: - День Незалежності - головне свято для нашої країни. Україна відчуває його урочистість особливо гостро, адже наші прадіди століттями боролися за незалежність Батьківщини. Це свято свободи, громадянського миру і доброї згоди всіх людей на основі закону і справедливості. 

 

Також мешканців району вітали голова райдержадміністрації  Володимир Чепурний та помічник народного депутата О.Пономарьова Алла Токарева. 

 

В ході свята з нагоди Дня незалежності України  Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації були нагороджені начальник управління Пенсійного фонду України в м.Бердянськ та Бердянському районі А.Білоусов, заступник начальника Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції С.Савченко, начальник організаційного відділу районної ради С.Ісаєвська, Миколаївський сільський голова В.Тимків та голова громадської організації «Луначарський добробут» О.Корж.

Почесними грамотами та цінними подарунками були відзначені переможці та призери змагань колективів зернових агрегатів на збиранні врожаю зернових культур у 2013 році.

Свято продовжив концерт колективів художньої самодіяльності району.