q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Працювала комісія з питань бюджету

IMG 20191010 15382625544У ході підготовки до пленарного засідання, 10 жовтня 2019 року, під головуванням Галини Шари відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету.

Присутніми були члени комісії Микола Ліщук, Роман Молодецький, Сергій Кеда. В обговоренні питань порядку денного комісії взяли участь голова районної ради Жанна Васильчик та її заступник Микола Олійник, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Іванова та керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак, начальник відділу фінансів райдержадміністрації Ганна Реукова, доповідачі порядку денного та інші.

Члени комісії розглянули листи структурних підрозділів райдержадміністрації,  КНП «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради, Бердянського відділу поліції  НПУ ГУНП в Запорізькій області та інші питання щодо фінансування районних програм. Також було розглянуто листи Осипенківської сільської ради ОТГ,  Долинської, Дмитрівської та Новотроїцької сільських рад щодо виділення субвенції районному бюджету на реалізацію заходів в галузі освіти та  в галузі медицини. Загалом депутатами у ході комісії було опрацьовано більше тридцяти питань, серед яких і проекти сесійних рішень.

IMG 20191010 153554544747Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. По завершенню комісії проекти рішень було погоджено та рекомендовано до розгляду на сесії районної ради.