q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулась комісія з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопрядку

IMG 20191010 133100155478У четвер, 10 жовтня 2019 року, проведена постійна комісія районної ради з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

У засіданні взяли участь заступник голови комісії Алла Токарева та члени комісії Володимир Панков, Владислав Авсєєвич. Також на комісії були присутні голова районної ради Жанна Васильчик та заступник голови Микола Олійник, заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Іванова, головний лікар КНП «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради Дмитро Аксьонов, юрист I класу Бердянської місцевої прокуратури Ольга Войкова, начальник сектору логістики та матеріально-технічного забезпечення Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Віктор Дудка, начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради Сергій Мазуров а також голова Андрівської сільської ради Муслім Магомедов.

Комісія розглянула основні сесійні питання про звіт Бердянської місцевої прокуратури за 8 місяців 2019 року, про затвердження програми розвитку матеріально-технічної бази Бердянського відділу поліції, та інші основні питання.

Крім сесійних питань комісією було розглянуто листи до Бердянської районної ради, серед яких і лист депутата ради Олександра Москаленко про необхідність направлення депутатського звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України та народного депутата України щодо недопущення зняття мораторію на продаж землі без проведення комплексної земельної реформи в Україні. Ініціатива Олександра Москаленко одноголосно підтримана профільною комісією та депутатським корпусом ради.