q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулося свято до Дня людей похилого віку

1547962 День похилого вікуДругий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

 

З нагоди свята, 01 жовтня 2019 року, до мешканців відділення стаціонарного догляду комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бердянської районної ради завітали постійні спонсори та друзі: директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бердянської районної ради Ніна Трегубенко, Андріївський селищний голова Наталя Кагадій, депутати Бердянської районної ради Світлана Чуб та Світлана Ковдря.

Саме вони від імені народного депутата України Олександра Пономарьова, голови Бердянської районної ради Жанни Васильчик, депутатів Бердянської районної ради та жителів району подарували мешканцям відділення солодощі, фрукти, соки та торти. Святковий обід приготовлено за підтримки депутата районної ради Світлани Чуб.

Представники центру висловлюють щиру подяку депутатам, фермерам, орендарям земельних ділянок району, підприємцям Осипенківської об’єднаної територіальної громади, усім хто ніколи не забуває про людей, які досягли похилого віку та потребують життєвої допомоги.