q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Чергова сесія районної ради

23 серпня  2013 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради відбулась 33 сесія Бердянської районної ради VІ скликання, яку відкрив та провів голова районної ради Станіслав Фролов.

У роботі взяли участь керівництво райдержадміністрації, голови селищної та сільських рад, керівники районних служб, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

 

Сесія розпочалась урочистим нагородженням нагрудним знаком "За розвиток Бердянського району" ветеранів праці Гордієнка І.І., Горпинич В.К. та Плаксіна В.М.   Тепло вітали трударів з високою відзнакою всі присутні в залі.

Порядок денний сесії складався з 28 питаннь, які були досконало обговорені депутатами на засіданнях постійних комісій.  Внесли доповнення до  районної програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, інвалідів та інших малозабезпечених громадян, які потребують допомоги, на 2013-2015 роки, до районної  Програми  забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2013-2015 роки. Підтримали програму зайнятості населення Бердянського району на період до 2017 року. Депутати розглянули ще ряд питань, з яких  прийнято позитивні рішення. Таким чином, сесія районної ради пройшла конструктивно, в атмосфері взаєморозуміння та поваги.