q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулася колегія Бердянської районної державної адміністрації.

IMG 20190926 100536Сьогодні, 25 вересня, голова районної ради Жанна Васильчик прийняла участь у роботі колегії Бердянської районної державної адміністрації.

 

Окрім членів колегії, також були присутні селищний та сільські голови району, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих підприємств, установ і організацій району.

Члени Колегії розглянули питання: 

1. Про підсумки проведення призову громадян України Бердянського району на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у квітні-червні 2019 року та заходи із забезпечення чергового призову громадян на строкову військову службу у жовтні – листопаді поточного року.

2. Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Бердянського району до роботи в осінньо-зимовий період 209-2020 роки.

3. Про стан виконання плану роботи з кадрами та засад запобігання і протидії корупції в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації.

Додатково члени колегії та усі присутні обговорили питання щодо несанкціонованих та варварських вирубів полезахисних лісових смуг.    

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення. Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, головою райдержадміністрації Романом Молодецьким по кожному питанню було дано низку доручень.