q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


В КНП « Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради проведено Медичну Раду

В четвер, 22 серпня 2019 року, в комунальному некомерційному підприємстві «Бердянський районний центр первинної медико–санітарної допомоги» БРР, адміністративна частина якого розташована в смт. Андріївка, проведено Медичну Раду з працівниками та лікарями підприємства. У роботі наради прийняла участь голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик, яка висловила велику подяку усім медичним працівникам за їх нелегку працю в умовах реорганізації та перетворень усієї медичної системи. Впровадження нових технологій та комп’ютеризація амбулаторій та ФАПів, електронні особисті картки хворих та електронні рецепти, електронні талони на прийом до лікарів та електронна загальнодержавна мережа медичних установ, усе це обов’язкове сьогодення первинної ланки охорони здоров`я, але депутати районної ради від імені яких виступила голова ради занепокоєні низкою питань, з якими звертаються жителі громад до своїх районних обранців, щодо отримання медичних послуг.

 

На Медичній Раді були розглянуті наступні питання:

1. Підсумки роботи КНП «БРЦПМСД» БРР за І півріччя 2019 року.

2. Аналіз стану виконання плану профілактичних щеплень населення Бердянського району за І півріччя 2019 року.

3. Аналіз роботи по реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

4. Впровадження клінічних настанов для діагностики та лікування пацієнтів в КНП «БРЦПМСД» БРР.

На нараді особлива увага була приділена охопленню щепленнями дітей (згідно календарю щеплень), проведення додаткових заходів імунізації населення проти кору. Обговорювалось питання наявної та діючої законодавчої бази, щодо не допуску не щеплених дітей дошкільного і шкільного віку до навчально-виховних закладів району. Розглядались пропозиції щодо вирішення означеної проблеми.

Додатково розглянуто питання щодо актуальності використання клінічних настанов, створених на засадах доказової медицини та алгоритму дій при використанні клінічних протоколів.

За результатами Медичної Ради підведені підсумки роботи та визначені пріоритетні напрямки діяльності підприємства.