q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбувся тренінг щодо попередження домашнього та сімейного насильства

IMG 1725Депутати Бердянської районної ради під керівництвом голови ради Жанни Васильчик на пленарному засіданні ради, яке відбулось в червні місяці, підтримали пропозиції Бердянського районного центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді (БРЦСССДМ) та передбачили в районному бюджеті кошти у розмірі 10,0 тис. грн. для проведення низки заходів з попередження домашнього та сімейного насильства, які визначені другим етапом впровадження проекту «Єдність заради безпеки жінок Приазов`я» до складу робочої групи якого входять представниці районної ради та райдержадміністрації. З метою активізації та консолідації громад щодо попередження та швидкого реагування на випадки домашнього насильства БРЦСССДМ започаткував проведення тренінгів «Принципи гендерної рівності та недискримінації» та «впровадження НПД 1325 на місцевому рівні» у громадах Бердянського району.

 

Так, 22 та 23 серпня в Андріївський селищній раді збирались представниці та представники апарату Андріївської селищної та Долинської сільської рад, освітяни та медичні працівники громад, дільничний інспектор та керівник ГО «Берегиня». На тренінгах розбирали важливість локалізації НПД1325 та ознайомились із Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». В інтерактивній формі відпрацювали між структурну взаємодію по запобіганню та протидії домашньому та гендерно обумовленому насильству, докладно розібрали законодавство та функції кожної структури у розбудові мирного середовища, беручи до уваги реальні випадки з якими зіштовхуються жителі громади.

Взаємодія усіх учасників тренінгів була дуже жвавою, показала велику актуальність та своєчасність заходів для сільських громад. Важливість впровадження нових форм навчання та співпраці структур, які діють на територіях громад району, відзначила голова районної ради Жанна Васильчик, яка особисто прийняла участь у тренінгу та наголосила на необхідності проведення таких занять на територіях усіх сільських рад та ОТГ Бердянського району. Хочеться відмітити участь у заході голови Андріївської селищної ради Наталії Кагадій, яка не байдужа до проблем, що виникають на території селищної ради та підтримує впровадження нових форм врегулювання сімейних та інших конфліктів. Від усіх учасників тренінгу прозвучала надія та пропозиція щодо подальшої співпраці у даному напрямку.

Заняття проводили директорка Бердянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Пєйчева та членкині ГО «Жінка майбутнього» Наталя Копиця і Ганна Тартинських - Соколова. Наступні зустрічі з Андрівською та Новотроїцькою громадами відбудуться у вересні відповідно до плану заходів.

69244249 2463635060393705 5611485801423568896 nIMG 1734IMG 1739