q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулася позачергова тридцять восьма сесія районної ради

IMG 20190816 100939У п’ятницю, 16 серпня, в сесійній залі районної ради відбулася позачергова тридцять восьма сесія Бердянської районної ради VІІ скликання під  головуванням Жанни Васильчик.

На пленарне засідання прибуло 25 депутатів. В роботі, окрім депутатів районної ради, взяли участь керівництво та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних установ районної ради, представники правоохоронних органів, голови ОТГ, селищний та сільські голови, представники ЗМІ.

 

Розпочали засідання з традиційного привітання іменинників, чиї дні народження припали на міжсесійний період. Так, голова ради спільно зі своїм заступником Миколою Олійником та головою райдержадміністрації Романом Молодецьким привітали депутата районної ради, голову постійної комісії районної ради з питань бюджету Галину Шару, яка 13 липня святкувала свій ювілейний день народження та вручили Почесну грамоту Запорізької обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію і депутатську діяльність та з нагоди Ювілейного дня народження.

Також Почесну грамоту Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, високі досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Бердянського району Запорізької області та з нагоди 65-ти річчя від дня народження отримав депутат районної ради чотирьох скликань, член постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів Сергій Гринько, який 12 серпня святкував свій день народження.

IMG-680356f43b5e48088123c147478e5c09-V IMG-ba232117dd63974c0e2a57fac9225eeb-V

В ході пленарного засідання були розглянуті питання щодо: доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2019 рік, зміни до районного бюджету на 2019 рік та низка питань щодо затвердження та внесення змін до договорів оренди та договорів позички.

Всі питання порядку денного були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.