q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства Бердянської районної ради

IMG 20190815 1003471111У четвер 15.08.2019 року в кабінеті голови районної ради Жанни Васильчик відбулося засідання «постійної депутатської комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства Бердянської районної ради». Крім голови Чуб Світлани, також були присутні і члени даної комісії Чубар Едуард та Верескун Олександр. На засідання комісії були запрошені голова районної ради Жанна Васильчик, заступник голови ради Микола Олійник заступник голови Бердянської районної державної адміністрації Ніна Борщова, керуючий справами районної ради Тетяна Іванова, начальник відділу комунальної власності та юридичного забезпечення Сергій Мазуров та головний спеціаліст відділу Анастасія Ліщук. Крім представників депутатського корпусу, районної ради та адміністрації участь у роботі комісії взяли голова Андрівської сільської ради Муслім Магомедов, головний лікар КНП «БРЦПМСД» Дмитро Аксьонов, в.о. головного лікаря КУ «Андріївська центральна районна лікарня БРР» Людмила Пасько та керівник ТОВ «Профекта» Олександр Тупозлієв.

 

Під час засідання вирішувались питання щодо продовження терміну дії договорів оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад Бердянського району, внесення змін до договору позички нерухомого майна, припинення договору позички автотранспортних засобів. У зв’язку з кадровими змінами у складі районної ради та районної адміністрації виносилося рішення про внесення змін до складу комісії з реорганізації (шляхом перетворення) КУ АЦРЛ БРР.

Крім питань, які виносяться на 38 позачергову сесію Бердянської районної ради були і питання медичного обслуговування мешканців Андрівської сільської ради у зв’язку з діяльністю на її території приватного медичного закладу ТОВ «Профекта». Жанною Васильчик та Миколою Олійником акцентовано увагу на обов’язковості дотримання діючого законодавства у сфері охорони здоров’я, вирішення проблемних питань щодо щеплення дітей, які з тих чи інших причин не пройшли належного вакцинування та виділення коштів на отримання лікувальних засобів для онкохворих. У діалозі з Олександром Тупозлієвим поставлені завдання про співпрацю з КНП «БРЦПМСД» та Андрівською сільською радою, а також наголошено на взятті питання під контроль районної ради.