q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Працюють депутатські комісії

Протягом дня, 20 серпня 2013 року в Бердянській районній раді працювали три комісії, в яких прийняв участь голова ради Станіслав Фролов: з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку; з питань управління об’ єктами спільної власносі територіальних громад та житлово - комунального господарства; з питань бюджету.

 

Основне питання порядку денного постійної комісії з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку - обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. По даному питанню виступила начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Світлана Ісаєвська. Вона ознайомила присутніх з метою та завданнями  реалізації реформи. 

В ході роботи постійної комісії з питань управління об’ єктами спільної власносі територіальних громад та житлово - комунального господарства депутати обговорили кандидатуру на посаду керівника комунальної установи «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради, а також розглянули ряд важливих питань комунальної власності.

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, під головуванням Олександра Москаленка,  депутати внесли зміни та доповнення до районного бюджету.