q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулася робоча нарада щодо роботи комунальних закладів району

IMG 3906У приміщенні Бердянської районної ради під керівництвом голови ради Жанни Васильчик, 1 липня було проведено робочу нараду щодо роботи комунальних закладів району.

 

На нараді були присутні заступник голови Бердянської районної ради Микола Олійник, заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова, керівники комунальних підприємств та установ Дмитро Аксьонов, Людмила Пасько.

Дмитро Аксьонов та Людмила Пасько проаналізували хід проведення виїзних прийомів, організацію роботи лікарів та якість з підготовки до прийому працівників Дмитрівської та Новотроїцької амбулаторій. Зокрема, було акцентовано увагу на явку та огляд хворих, що знаходяться на диспансерному обліку та дітей. Жанна Васильчик звернула увагу на необхідності проведення попередньої наради в Осипенківській сільській раді об’єднаної територіальної громади з запрошенням головного лікаря Осипенківської амбулаторії.

Під час розгляду термінових питань Людмила Пасько ще раз зупинилась на дотриманні графіків обстеження вчителів та учнів.