q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулося пленарне засідання 37 сесії районної ради

IMG 20190621 10173521 червня під головуванням голови районної ради Жанни Васильчик відбулася тридцять сьома чергова сесія Бердянської районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім 23 депутатів районної ради взяли участь: керівництво та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутат Запорізької обласної ради Микола Волошин, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних установ районної ради, представники правоохоронних органів, селищний та сільські голови, представники ЗМІ.

 

Перед розглядом порядку денного голова районної ради Жанна Васильчик, її заступник Микола Олійник, перший заступник голови районної державної адміністрації Геннадій Бєлогуров, помічник народного депутата О.С. Пономарьова, депутат районної ради сьомого скликання Алла Токарева привітали та вручили стрічку і посвідчення «Почесний громадянин Бердянського району» депутату Запорізької обласної ради сьомого скликання, директору ПСП «Волошин» Миколі Волошину, рішення про нагородження було прийнято на 36 сесії районної ради, яка відбулася 22 березня поточного року. Додатково обласному депутату від колег м. Чернівці вручили Подяку за сприяння в участі Аматорського вокального ансамблю «Кумасі» у І Кубку Світу з фольклору-2019.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію і депутатську діяльність та з нагоди 65-ти річчя від дня народження вручили Почесну грамоту Запорізької обласної ради заступнику голови районної ради Миколі Олійнику.

З ювілейними днями народження привітали депутата районної ради Гродзевича Сергія та голову Андрівської сільської ради Муслима Магомедова.

У ході пленарного засідання було розглянуто 25 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради та на Президії.

Волошолійгродзмагомед

Серед основних питань, які були винесені на розгляд пленарного засідання, розглянуто та прийнято про:

-звіт голови районної ради про проведену роботу у 2018 році;

-затвердження статутів комунальних закладів освіти Бердянського району в новій редакції у зв’язку з децентралізацією районної державної адміністрації,

-затвердження Положення про порядок здійснення Бердянською районною радою державної регуляторної політики;

-звернення депутатів Бердянської районної ради VII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства екології та природних ресурсів України щодо утилізації небезпечних відходів на території Бердянського району.

вас

Депутати підтримали внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району; до районної програми фінансової підтримки Бердянської районної організації ветеранів;програми розвитку культури і туризму, патріотичного виховання молоді; до ряду медичних програм, а також до районного бюджету на 2019 рік.

Крім цього, депутати заслухали інформацію про виконання за 2018 рік районних програм, а саме: зайнятості населення; стимулювання збільшення виробництва та покращення якості сільськогосподарської продукції; розвитку освіти; культури і туризму, патріотичного виховання молоді та інших.

Депутати підтримали кандидатуру директора Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів Людмили Кріпак на присвоєння звання«Почесний громадянин Бердянського району».

Загалом сесія пройшла конструктивно. За всі рішення голосували одноголосно.

 в конце