q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Привітання до Дня народження

 

JXdMn1nf04 червня святкує свій День народження Почесний громадянин Бердянського району, голова фермерського господарства "Дубовик Є.І." Євген Іванович Дубовик.

Євген Іванович – відданий своїй справі керівник, вимогливий до себе та до працівників, його щиро поважають односельці та керівники підприємств і організацій Бердянського району.

За значні досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Бердянського району та багаторічну сумлінну працю Євген Іванович нагороджений Почесною грамотою Міністерства аграрної політики України, Почесними грамотами Запорізької обласної державної адміністрації, Бердянської районної ради і Бердянської районної державної адміністрації, нагрудним знаком «За розвиток Бердянського району». У 2004 та 2007 роках фермерське господарство «Дубовик Є.І.» виборювало перше місце в номінації «Краще фермерське господарство Бердянського району».

Щиро вітаємо Вас, Євген Іванович, з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, сімейного затишку та багато щасливих літ у натхненній праці. Бажаємо обов'язкової реалізації всого запланованого. Хай вірна удача увінчає кожен Ваш день.