q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Привітання голови районної ради Жанни Васильчик з Днем пам’яті та примирення і 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

downloadДорогі ветерани, шановні земляки !

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Перемога дісталася нам дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Тож у ці дні віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, захищав рідну українську землю від ворогів. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.

Слава героям, які в усі часи захищали нашу Батьківщину!

Українці були, є і будуть господарями на своїй землі. Правда за нами – тож ми обов’язково здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього рідної України. Нехай на нашій землі буде лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!

З повагою,

голова районної ради                                    Жанна Васильчик