q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


В районній раді відбулася нарада з питань аналізу діяльності комунальних підприємств

IMG 20190225 100728Голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик 25 лютого провела оперативну нараду з питань аналізу діяльності комунальних підприємств, організацій та установ Бердянської районної ради. На нараду було запрошено Андрівського сільського голову Муслима Магомедова та голову Новотроїцької сільської ради Марію Положенцеву, головного лікаря та заступника головного лікаря КНП «БР ЦПМСД» БРР Дмитра Аксьонова та Віктора Романенко, посадових осіб райдержадміністрації та районної ради.

 

На нараді обговорювалось вкрай нагальне питання щодо проблем, перспектив та можливостей надання жителям Андрівської та Новотроїцької громад якісних та своєчасних медичних послуг, які надаються на первинному рівні медичного обслуговуванння.

Голові Андрівської сільської ради рекомендовано спільно з керівництвом районного центру первинної медико – санітарної допомоги провести зустріч з адміністрацією та лікарями приватного закладу «Візар». Під час зустрічі вивчити можливості закладу щодо надання послуг по забезпеченню хворих (які проживають на території Андрівської та Новотроїцької сільських рад) спеціалізованими ліцензійними медикаментами та охопленню медичним обслуговуванням як дорослого, так і дитячого населення цих територій.

На контролі керівництва сільських громад знаходиться питання наявності усіх необхідних документів для надання якісної медичної допомоги (ліцензій, сертифікатів) та відповідності їх чинному законодавству.

На нараді було проаналізовано кількість підписаних в районі декларацій та чисельний склад жителів відповідних територій за віковими категоріями.

IMG 20190225 100713