q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбувся профорієнтаційний захід для випускників шкіл Бердянського району

IMG 20190207 100717У рамках Місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» 07 лютого 2019 року в залі засідань Бердянської районної ради для випускників Бердянського району комунальною установою «Районний методичний кабінет» (завідувач Лариса Смикалова) проведено захід, в якому взяли участь представник Київського національного університету культури та мистецтв Марина Татаренко, директор державного навчального закладу «Осипенківський професійний аграрний ліцей» Микола Ляшко та спеціаліст Бердянського міськрайонного центру зайнятості Ольга Корнієнко.

 

Метою проведення заходу є розширення профорієнтаційного інформування учнівської молоді, батьків, вчителів щодо питань професійного визначення, формування готовності учнів до усвідомленого вибору професії, побудови кар’єри та позитивного ставлення до робітничих професій, запровадження сучасних інноваційних форм профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю Бердянського району.

IMG 20190207 100438Від імені голови Бердянської районної ради Жанни Васильчик і всього депутатського корпусу з привітальним словом до випускників, їх батьків та вчителів виступив заступник голови Бердянської районної ради Микола Олійник.

Звертаючись до присутніх випускників, Микола Петрович відмітив, що незабаром вони вступають в дуже нелегке доросле життя, перед ними відкриваються широкі можливості, але разом з тим вимоги будуть «по – дорослому». Той багаж знань, який отримують учні від учителів-батьків-вулиці-суспільства, необхідно буде використати для досягнення своїх мрій та здобуття реальних результатів для себе, своєї родини, вчителів та для нашої держави України. Побажав усім присутнім щасливої дороги, попутного вітру, добра і миру!

 

З напутніми побажаннями одинадцятикласникам виступив виконуючий обов’язки начальника відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Макаревич. Він підкреслив, що вибір професії для учнів – це запорука їх успіху в майбутньому дорослому житті.

Приємно, що поряд із представниками столичного вишу свої пропозиції надав і наш державний навчальний заклад «Осипенківський професійний аграрний ліцей».

Випускники подякували гостям і чекають на поїздку до Київського національного університету культури та мистецтв.

IMG-62dd5823da944c1d1343fbe08119e8b7-V