q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Голова Бердянської районної ради взяла участь у засіданні Держпродспоживслужби Бердянського району

DSC 341518 січня 2019 року голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик взяла участь у засіданні Держпродспоживслужби Бердянського району. Засідання відбулося під головуванням в.о. начальника Бердянського районного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Дмитра Вєнцева.

 

Під час засідання Дмитро Вєнцев підбив підсумки роботи Держпродспоживслужби в Бердянському районі за 2018 рік.

Крім цього присутніми було заслухано інформацію про виконання протиепізоотичних планів та по діагностичним дослідженням за 2018 рік; підведено підсумки роботи Бердянської районної державної лікарні ветеринарної медицини та її фінансово – господарської діяльності, а також відділів, а саме: відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Бердянського районного управління ГУ ДПСС в Запорізькій області та відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бердянського районного управління за 2018 рік.

DSC 3443Голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик у ході свого виступу повідомила, що районна рада тісно співпрацює з Бердянським районним управлінням Держпродспоживслужби та виявила сподівання щодо запровадження НАССР у закладах громадського харчування, тобто що запрацює система контролю безпечності харчових продуктів.